دومین – ثانیه مطالعه تحقیقات قضاوت سرگرمی

دومین – ثانیه: مطالعه تحقیقات قضاوت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ادعاها در مورد انتخابات 96 از اساس کذب است / منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری

این ادعا از اساس کذب بوده و در همان وقت نیز به وسیله سخنگوی شورای محترم نگهبان تکذیب شده است هست، با این همه به علت اینکه این خبر کذب حاوی افترا به ریاست جمهوری

ادعاها در مورد انتخابات 96 از اساس کذب است / منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری

منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری: ادعاها در مورد انتخابات 96 از اساس کذب است

عبارات مهم : نگهبان

این ادعا از اساس کذب بوده و در همان وقت نیز به وسیله سخنگوی شورای محترم نگهبان تکذیب شده است هست، با این همه به علت اینکه این خبر کذب حاوی افترا به ریاست جمهوری هست، معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری این عنوان را تا انتها مورد پیگیرد حقوقی قرار خواهد داد.

یک منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری ادعاهای مطرح شده است در اینترنت به نقل از یک نماینده مجلس در مورد عملکرد شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 را کذب محض دانست و از پیگیری حقوقی این عنوان به وسیله معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش ایرنا، به تازگی خبری بر روی یک وب سایت خبری انتشار یافته است که فردی به نقل از کریمی قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی ادعاهایی را در مورد عملکرد شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 و مباحثی در مورد اصل برگزاری انتخابات مطرح کرده است.

ادعاها در مورد انتخابات 96 از اساس کذب است / منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری

این منبع آگاه در دفتر رییس جمهوری گفت: این ادعا از اساس کذب بوده و در همان وقت نیز به وسیله سخنگوی شورای محترم نگهبان تکذیب شده است هست، با این همه به علت اینکه این خبر کذب حاوی افترا به ریاست جمهوری هست، معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری این عنوان را تا انتها مورد پیگیرد حقوقی قرار خواهد داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شورای نگهبان نیز در این خصوص موضعی می گیرد یا خیر، گفت: با توجه به اینکه این افترائات متوجه شورای نگهبان نیز می شود، مناسب است که شورای محترم نگهبان نیز با قاطعیت نسبت به این روش های غیراخلاقی و آسیب زشت به وحدت و یکپارچگی و اعتماد ملی موضع گیری کند.

این ادعا از اساس کذب بوده و در همان وقت نیز به وسیله سخنگوی شورای محترم نگهبان تکذیب شده است هست، با این همه به علت اینکه این خبر کذب حاوی افترا به ریاست جمهوری

این منبع آگاه همچنین با بیان اینکه نشر اینگونه اخبار کذب در شرایطی که کشور با انواع توطئه های خارجی و داخلی مواجهه است چیزی جز حرکت در مسیر دشمن و آب به آسیاب آنها ریختن نیست، از قوه قضائیه خواست تا با این حرکات و کارها خزنده که در پوشش انقلابی گری و دلسوزی جهت نظام صورت می گیرد با جدیت برخورد کند تا این شائبه که قوه قضاییه پرسشها را از دریچه حزبی و جناحی ارزیابی و دنبال می کند، پیش نیاید.

واژه های کلیدی: نگهبان | انتخابات | انتخابات 96 | ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz